@endzel_

poniedziałek, 2 maja 2016

Unathleticts


     Ostatnio w czeluściach Internetu natrafiłam na okropne hejty, które były skierowane do ogółu blogosfery modowej. Wypowiedzi typu "blogerki modowe to zwykłe gówno, pokazują to jak sie ubierają i tylko tym potrafią zabłysnąć, a prawdziwego życia nie znają, niech popracują normalnie jak człowiek to zobaczą co to życie!" bądź "głupie piz** tylko ciuszki im w głowie, zero oleju, zero perspektyw" itp. Takich "opinii" jest dość sporo co po prostu mnie przeraziło. Nasuwało mi się mnóstwo pytań...o co chodzi?! Dlaczego ludzie tacy są!?
      W moim przypadku prowadzenie bloga to wyrwanie się właśnie od tego, jak oni to ujęli "prawdziwego życia". I teraz chyba zszokuje wszystkich tych, którzy pisali te brednie...WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE PRACUJE, tak wstaje rano, idę do pracy i wracam wieczorem. Ba, w weekendy nawet studiuje! Znam prawdziwe życie, wiem co to znaczy harować jak wół by zarobić na swoje utrzymanie. Robię to co każdy z nich, a prócz tego zajmuje się swoją pasją...pytanie więc W CZYM JESTEM GORSZA OD INNYCH?
      Mimo, że to co przeczytałam, nie  było skierowane bezpośrednio do mnie, po prostu mnie zirytowało. Nawet to co piszą czasami ludzie pod zdjęciami Maff czy Jess, jest dla mnie niezrozumiałe. Ludzka zazdrość wtedy bierze górę, bo ktoś żyje lepiej od nich. A czy te osoby zastanawiały się kiedyś czy gdyby mogły zarabiać na swojej pasji, spełniać się i robić to co naprawdę lubią....to czy odrzuciłyby taą propozycję? Założę się, że na pewno nie :)


Jak to mawia osoba którą bardzo kocham "w życiu liczy się cel, do którego trzeba dążyć, lecz aby go osiągnąć trzeba COŚ robić"Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPicDress- HERE
Jacket- The Dudes
Shoes- Quizclothing


author image

About the author:

Fashion blogger from Poland.

Let's connect!

8 komentarzy

 1. Napisane cudownie i prawdziwie.
  Ludzie często uważają blogerki, zwłaszcza te "większe" jako darmozjady i osoby marnujące swoje życie, ale wystarczy je poznać np. od strony snapczata i okazuje się, że są świetnymi osobami.

  mayum -click-

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. chodzi też przede wszystkim o ogólne postrzeganie blogerek, dlaczego niektórzy traktują je jako te złe i nic nierobiące, mimo że prowadzenie bloga i starania, aby jednak utrzymywać grupę obserwatorów i pozyskiwać ich więcej , jest nie lada wyzwaniem :);p

   Usuń
 2. Mnie też strasznie irytują takie komentarze. Nigdy nie zrozumiem jak można kogoś oceniać, tak naprawdę go nie znając. Świetne zdjęcia :)

  http://oliviasamon.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Taka przywara naszego społeczeństwa. Lubią snuć spekulacje na podstawie własnych urojeń, niekoniecznie zgodnych z prawdą, a jeżeli nie pracujesz etatowo gnijąc w korporacji to jesteś pasożytem i nierobem. Własnymi nieszczęściami podcinają skrzydła innym zamiast ruszyć tyłki i realizować się we własnych pasjach. Szkoda nerwów, bo to walka z wiatrakami :D.

  OdpowiedzUsuń
 4. Też nie rozumiem takich osób, które przyczepiają się do wszystkiego, śliczne zdjęcia!
  VIA-MARTYNA.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń
 5. Wyglądasz zjawiskowo :), jeżeli chodzi o temat wpisu, to nie wiem po co się tym gryźć, trzeba robić swoje i być szczęśliwym. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń